Specjalizujemy się  w produkcji paneli szklanych z grafiką. Korzystamy z najlepszej dostępnej na rynku drukarki UV o maksymalnej powierzchni 3200 x 2500mm. Każde zlecenie wykonujemy od początku do końca. Dzięki temu mamy możliwość kontroli na każdym jego etapie oraz pozwala zaoferować atrakcyjną cenę dla produktu najwyższej jakości.

Jak to robimy

Panel szklany tworzymy w oparciu o technologię druku UV,  który jest nanoszony bezpośrednio na szkło. Drukujemy z drugiej strony szkła co sprawia to że wydruk jest odporny na ścieranie i zarysowania i uszkodzenia. Dodatkowo nakładamy folię w kolorze białym która daję dodatkową ochronę oraz w pewnym stopniu szkło czyni bezpiecznym.

Druk na panelach szklanych – od czego zacząć?

W pierwszej kolejności jest umówienie się z firmą która dokona pomiarów oraz zrobi zdjęcia Państwa kuchni. Po tym kroku nasz grafik przygotuje projekt oraz wizualizację z wybranych wzorów.

w cenie panelu szklanego  udostępniamy bazę zdjęć Adobe Stock w której są miliony zdjęć i nie trudno znaleźć coś co by pasowało do posiadanego wnętrza.

 

Gdzie można zastosować nadruki ?

 

w kuchni między szafkami a blatem
Drzwiach szklanych
Szafach
Jako dekoracje
w łazience
na lustrze jako dekoracja
witryny meblowe.
jako reklama lub informator


Co oprócz szkła ??

drukujemy na każdym materiale płaskim którego grubość nie przekracza 5cm takim jak płyty meblowe, PCV, dibond, pleksi, drewno, sklejka, skóra, materiały meblarskie, blacha,

 KLIKNIJ TU I SPRAWDŹ JAK PRZETWARZAMY TWOJE DANE